Tage Erlandergatan 4
652 20 Karlstad

Växel: 054-22 00 50
E-post: info@advant.se

Kontaktpersoner

Mikael Engström

Delägare
076-145 18 10
mikael@advant.se

Linda Jonsson

Delägare
076-145 18 11
linda@advant.se

Stefan Berg

Delägare
070-335 19 78
stefan@advant.se

Mikael Engström

Delägare
076-145 18 10
mikael@advant.se

Linda Jonsson

Delägare
076-145 18 11
linda@advant.se

Stefan Berg

Delägare
070-335 19 78
stefan@advant.se

Mikael Engström

Delägare
076-145 18 10
mikael@advant.se

Linda Jonsson

Delägare
076-145 18 11
linda@advant.se

Stefan Berg

Delägare
070-335 19 78
stefan@advant.se

Mikael Engström

Delägare
076-145 18 10
mikael@advant.se

Linda Jonsson

Delägare
076-145 18 11
linda@advant.se

Stefan Berg

Delägare
070-335 19 78
stefan@advant.se

Medarbetare

Anders Sköld

076-145 18 07
anders@advant.se

Anna Gärdin (Föräldraledig)

070-232 07 32
anna@advant.se

Christina Jonsson

072-502 39 10
christina@advant.se

Erik Nilsson

070-990 11 20
erik@advant.se

Anders Sköld

076-145 18 07
anders@advant.se

Anna Gärdin (Föräldraledig)

070-232 07 32
anna@advant.se

Christina Jonsson

072-502 39 10
christina@advant.se

Elin Björck (Föräldraledig)

070-984 66 81
elin@advant.se

Frida Karlsson

070-713 25 47
frida@advant.se

Heidie Steiness

070-686 07 05
heidie@advant.se

Henric Forsell

076-145 14 77
henric@advant.se

Jenny Hallenius

073-713 58 59
jenny@advant.se

Joacim Lundin

076-101 68 79
joacim@advant.se

Johan Föhr

070-713 50 83
johan.fohr@advant.se

Johanna Olsson

070-713 56 48
johanna@advant.se

Katrin Moström

076-103 59 33
katrin@advant.se

Louise Järner

070-364 57 22
louise@advant.se

Madeleine Blom

070-285 99 40
madeleine@advant.se

Magnus Johansson

073-022 72 98
magnus.johansson@advant.se

Magnus Larsson

076-160 83 83
magnus@advant.se

Malin Landberg

073-623 37 25
malin@advant.se

Mikael Schärström

070-201 46 07
mikael.scharstrom@advant.se

Stephan Eld

076-166 77 54
stephan@advant.se

Välkommen hem till oss på Advant!

Ett stort öppet kök där det inte allt för sällan luktar hembakat. Konferensrum och kontor som känns mer som ett vardagsrum där det alltid finns en skön soffa eller fåtölj att sjunka ner i – här på Advant ska man helt enkelt känna sig som hemma!

 

Advant

Tage Erlandergatan 4
652 20 Karlstad

054-22 00 50
info@advant.se