Växel: 054-22 00 50
E-post: info@advant.se

Tage Erlandergatan 4
652 20 Karlstad

Kontaktpersoner

Mikael Engström

Delägare
076-145 18 10
mikael@advant.se

Linda Jonsson

Delägare
076-145 18 11
linda@advant.se

Stefan Berg

Delägare
070-335 19 78
stefan@advant.se

Mikael Engström

Delägare
076-145 18 10
mikael@advant.se

Linda Jonsson

Delägare
076-145 18 11
linda@advant.se

Stefan Berg

Delägare
070-335 19 78
stefan@advant.se

Medarbetare

Anna Gärdin (Föräldraledig)

070-232 07 32
anna@advant.se

Beatrice Almström

070-710 21 22
beatrice@advant.se

Anna Gärdin (Föräldraledig)

070-232 07 32
anna@advant.se

Beatrice Almström

070-710 21 22
beatrice@advant.se

Elin Björck (Föräldraledig)

070-984 66 81
elin@advant.se

Emmelie Löfgren Orebjörk

073-222 64 09
emmelie​@advant.se

Elin Björck (Föräldraledig)

070-984 66 81
elin@advant.se

Välkommen hem till oss på Advant!

Ett stort öppet kök där det inte allt för sällan luktar hembakat. Konferensrum och kontor som känns mer som ett vardagsrum där det alltid finns en skön soffa eller fåtölj att sjunka ner i – här på Advant ska man helt enkelt känna sig som hemma!

 

Advant

Tage Erlandergatan 4
652 20 Karlstad

054-22 00 50
info@advant.se